Nasze produkty są dostarczane na terenie całej Polski według zryczałtowanej stawki. Poniżej przedstawiamy koszty transportu dla wybranych produktów:

PRODUKT Sposób DOSTAWY CENA
Wanna zewnętrzna

Przesyłka kurierska /

dostawa przez Outdoor Spark

640,00 zł
Piec zewnętrzny Przesyłka kurierska 220,00 zł
     
     
DOSTAWA MIĘDZYNARODOWA

Oferujemy również dostawy naszych produktów poza granice kraju. Jeśli jesteś klientem międzynarodowym, prosimy o przesłanie zapytania z dokładnym adresem dostawy zamówienia. Na podstawie tych informacji przedstawimy Ci szczegółową wycenę dostawy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamierzamy dołożyć wszelkich starań, aby Twój wymarzony produkt dotarł do Ciebie jak najszybciej. Jednak warto pamiętać, że nasze produkty są wykonywane ręcznie, dlatego czas potrzebny na ich stworzenie może się różnić w zależności od konkretnego produktu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce dotyczącej danego produktu.

W zależności od sezonu i aktualnej dostępności produktów, zamówiona przez Ciebie wanna może być dostępna “od ręki”, lub może być konieczne trochę czasu oczekiwania. Jeśli czas jest dla Ciebie bardzo istotny, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji i postaramy się dopasować termin dostawy do Twoich preferencji.

 

Home
Shop
Back to Top

Search For Products

Call Now Button